Nasi lekarze

Spełnia się zawodowo także w szkole oraz Interdyscyplinarnym Zespole Leczenia Otyłości w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (PTPSR), kończy również certyfikację w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi.

W Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku zajmuje się osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Pomaga głównie pacjentom z chorobami przewlekłymi, zaburzeniami psychosomatycznymi (należą do nich m.in. uporczywe bóle głowy i choroby autoimmunologiczne), zaburzeniami odżywiania (bulimia, anoreksja), a także stanami depresyjnymi i lękowymi. Pracuje z osobami z wszelkiego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, które wymagają pomocy doświadczonego psychoterapeuty.

Psychologa nie zawsze odwiedza się jednak w przypadku dolegliwości i chorób. Może to być też trener mentalny i motywator, więc jeśli chcesz umiejętnie stawiać sobie cele, a potem je osiągać, także warto umówić się na wizytę do specjalisty.

Psycholog pomoże też w lepszym przystosowaniu się do porozumiewania się z innymi w życiu zawodowym i prywatnym – zwłaszcza po niedawnych zmianach. Będzie też opoką w życiowym kryzysie, która pozwoli pokonywać brak zdecydowania, własne wahania i fobie. Dzięki współpracy z psychologiem każdy może świadomie wpływać na swoje życie.