Nasi lekarze

Paweł Ochmański jest specjalistą w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej oraz specjalistą w zakresie radiodiagnostyki. Wykonuje wszystkie badania USG z wyłączeniem badania bioder u dzieci oraz usg transrektalnego (tym zajmują się w Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku inni specjaliści). Do zakresu jego obowiązków należy także przeprowadzanie USG metodą Dopplera.

Jest doświadczonym fachowcem, który od 20 lat z sukcesami pracuje w zawodzie. Przez wiele lat pełnił funkcje kierownicze – był m.in. kierownikiem Zakładu Diagnostyki Obrazowej Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku, czy kierownikiem Pracowni Diagnostyki Obrazowej 115. Szpitala Wojskowego w Helu.

Zdobywane przez lata doświadczenia oraz aktywne uczestnictwo w krajowych i międzynarodowych konferencjach, zjazdach oraz wykładach, pozwalają mu na podejmowanie trafnych decyzji i stawianie właściwej diagnozy nawet w przypadku, gdy wskazania są niejednoznaczne, a przypadki pacjentów nieoczywiste. Dzięki temu zyskał bogate doświadczenie, co zdecydowało, że Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku postanowiło nawiązać współpracę z tym specjalistą. Bez wątpienia jest silnym punktem naszego wciąż rozwijającego się zespołu, co z pewnością docenią pacjenci.