Aktualności

Udało się nam już podpisać umowy z wieloma świetnymi specjalistami, którzy będą przyjmować w Life Medica. Nasi pacjenci będą mieli możliwość skorzystania z kilkudziesięciu poradni – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Tak, jak pisaliśmy przed miesiącem, podpisujemy umowy wyłącznie ze specjalistami, którzy mają niebagatelne doświadczenie kliniczne. Ważni są dla nas lekarze, praktykujący od lat i nie tylko skupiający się na publikacjach naukowych i zdobywaniu kolejnych tytułów, lecz na medycynie praktycznej. Dlatego z ogromna radością możemy podzielić się informacją, że podpisaliśmy już umowy z pierwszymi lekarzami.

– To uznani specjaliści w swoich dziedzinach, którzy są cenieni nie tylko w hermetycznym środowisku lekarskim, ale przede wszystkim zyskali uznanie licznych pacjentów, którym udzielili fachowej pomocy. Właśnie na takich ludziach nam zależy i jesteśmy dumni, że podjęliśmy współpracę z osobami, do których wszyscy możemy mieć pełne zaufanie – nie kryje radości dr Igor Michajłowski, prowadzący przychodnię Life Medica.

Kogo ma na myśli? Jedną z pierwszych zatrudnionych w nowej przychodni lekarzy jest dr n. med. Joanna Bautembach-Minkowska, która będzie prowadzić Poradnię Endokrynologiczną dla dzieci. W Poradni Kardiologicznej dla dorosłych przyjmować będzie natomiast dr n. med. Ewa Świerblewska. Jest też z nami świetny urolog, doc. dr hab. Marcin Matuszewski i wielu innych cenionych lekarzy. To oczywiście nie jedyni specjaliści z jakimi podpisaliśmy umowy. Pełna lista zatrudnionych na dziś, znajduje się poniżej. Docelowo planujemy bowiem stworzyć kilkadziesiąt poradni, by chorzy mieli pewność, że wszystkie dodatkowe konsultacje wykonają w jednym miejscu i nie będą tracić czasu i nerwów na umawianie kolejnych wizyt w innych miejscach.

Jako pierwsze będą funkcjonować poradnie:

1. Poradnia dermatologiczno-wenerologiczna (dr n. med. Igor Michajłowski, dr n. med. Dorota Kozicka, dr n. med. Marta Malek)
2. Poradnia urologiczna (doc. dr hab. Marcin Matuszewski, dr n. med. Marcin Markuszewski, dr n. med. Jerzy Michajłowski)
3. Poradnia ginekologiczna (dr n. med. Sambor Sawicki)
4. Poradnia nefrologiczna (dr n. med. Krystyna Schramm)
5. Poradnia diagnostyki obrazowej (lek. med. Piotr Jagodziński, lek. med. Aneta Smugała)
6. Poradnia neurologiczna dziecięca (dr n. med. Małgorzata Lemka)
7. Poradnia endokrynologiczna dziecięca (dr n. med. Joanna Bautembach-Minkowska)
8. Poradnia otolaryngologiczna (Dmitry Tretiakow)
9. Poradnia chirurgii naczyniowej (dr n. med. Piotr Konefka, lek. med. Jacek Przemysław Konczalski)
10. Poradnia Kardiologiczna dorosłych (dr n. med. Ewa Świerblewska)
11. Poradnia rehabilitacji (dr n. med. Maria Michajłowska)

Life Medica będzie też świadczyć pełen zakres badań ambulatoryjnych.

Więcej dobrych informacji już wkrótce!