Aktualności

Boczki to innymi słowy zbędne, nieestetyczne fałdy tkanki tłuszczowej. Obejmują one obszar w okolicach bioder oraz tuż nad nimi. Wiele kobiet, które borykają się z tego rodzaju problemem zastanawiają się jak pozbyć się boczków w skuteczny, bezpieczny, dający rezultaty sposób. Istnieje kilka skutecznych metod, które oferowane są przez medycynę estetyczną. Są to metody, które wykonywane są w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej, Wykonywane są przez profesjonalny, doświadczony personel, który na co dzień wykonuje szereg tego rodzaju zabiegów estetycznych. Gdy domowe metody zawodzą warto udać się na konsultację do specjalisty i z nim omówić problem oraz usłyszeć o możliwych rozwiązaniach tego problemu.

Jak zgubić boczki?

Jedną ze skutecznych metod na gubienie boczków jest zabieg Ultraformer III – HIFU. Jak zgubić boczki za pomocą tej metody? Jest to zabieg, który daje zaskakujące efekty. Jest nazywany liftingiem ciała bez konieczności używania skalpela. Jest to zabieg, który nie wymaga operacji plastycznych, cięć chirurgicznych, przygotowań, pobytu w szpitalu, serii badań lekarskich. Do tego rodzaju zabiegu nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Badanie za pomocą tego urządzenia może być wykonywane niezależnie od panującej pory roku. Zabieg jest bezbolesny, nie ma więc potrzeby stosowania jakiegokolwiek znieczulenia. Jest to zabieg bezpieczny, który nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Nie potrzebna jest rekonwalescencja. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe. Istnieje możliwość regulacji oddziaływania fal ultradźwiękowych na różnych głębokościach. Polega na podgrzewaniu tkanek, skóry. lipidów mięśni, które się obkurczają. Dochodzi do kontrolowanych mikrouszkodzeń oraz produkcji nowych włókien kolagenowych.

Więcej w temacie usuwania boczków – kliknij tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/usuwanie-boczkow/

Jak zrzucić boczki za pomocą metody Maximus?

Inną bardzo skuteczną metodą na usuwanie boczków jest zabieg Maximus. Jak zrzucić boczki za pomocą tej metody? Jest to zabieg dwutorowy. Do jego celu wykorzystuje się falę radiową oraz dynamiczną aktywację mięśni. Fala radiowa skutecznie rozbija komórki tłuszczowe, dzięki czemu są one szybciej wydalane z organizmu. Dodatkową zaletą tej metody jest pozbywanie się cellulitu i wygładzenie ciała.

Jak zgubić brzuch i boczki za pomocą metody Kriolipolizy Clatuu?

Jest to nowoczesna metoda. Jak zgubić brzuch i boczki za pomocą tej metody? Jest to zabieg, który wykonywany jest za pomocą specjalnej głowicy, o temperaturze – 9 stopni C. Zabieg polega na zamrażaniu lipidów. Dzięki temu są one wydalane z organizmu. Zabieg jest:

 • nowoczesny,
 • skuteczny,
 • o zaskakujących rezultatach,
 • bezpieczny,
 • bezbolesny,
 • końcowe efekty widoczne są już po trzech sesjach.

Za pomocą jakich metod można jeszcze pozbyć się boczków?

Jak pozbyć się boczków za pomocą zabiegu Incoone? Zabieg Incoone jest zabiegiem wykonywanym za pomocą specjalnych rolek. Jest to masaż podciśnieniem. Przez głowicę przechodzą trzy rodzaje podciśnienia, co gwarantuje większą skuteczność. Pierwsze efekty można dostrzec już po pierwszym zabiegu.

Jak pozbyć się boczków za pomocą metody Cellu M 6 Integrall? Jest to masaż, który wykonywany jest za pomocą specjalnych rolek. Zalety zabieg:

 • usuwanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej,
 • stymulacja skóry do produkcji kolagenu,
 • ujędrnienie skóry, dodanie jej gęstości.

Ćwiczenia na boczki

Skuteczne ćwiczenia na boczki to między innymi:

 • pajacyki – podskakiwanie w równym tempie, jednocześnie robi się rozkrok i łączy ręce nad głową, następnie łączy się nogi, a ręce opuszcza wzdłuż tułowia,
 • brzuszki – należy położyć się na plecach, ugiąć nogi złączone w kolanach, napiąć brzuch i unosić plecy w równym tempie ku górze, a następnie ku podłożu,
 • skłony – plecy wyprostowane, lekkie rozkrok nóg i naprzemienne skłony do każdej z nóg.