Aktualności

Wielu kobietom zależy na tym, aby skutecznie wymodelować swoją sylwetkę. Samodzielnie trudno jest doprowadzić do pożądanych efektów, dlatego też przydatne mogą okazać się zwłaszcza zabiegi medycyny estetycznej, na które można zdecydować się w dowolnym momencie swojego życia. Co prawda są one dość kosztowne, jednak są skuteczne i dzięki nim można spodziewać się tego, że sylwetka zostanie w szybkim tempie wymodelowana, a tkanka tłuszczowa zredukowana.

Zapraszamy do Clinica Cosmetologica – na BEZPŁATNE KONSULTACJE z kosmetologiem, który dobierze odpowiednie zabieg modelujące sylwetkę – więcej: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/modelowanie-sylwetki/

Przydatnym rozwiązaniem dla kobiet w różnym wieku okazać może się zwłaszcza endermologia. Jest to pewnego rodzaju masaż przy użyciu specjalnej głowicy, która odpowiedzialna jest za zasysanie poszczególnych fałdów skóry. Następuje wtedy redukcja tkanki tłuszczowej na szeroką skalę, dzięki czemu można zrzucić kilka kilogramów i cieszyć się po pewnym czasie atrakcyjną sylwetką. Taki zabieg polecany jest wszystkim kobietom, które chcą poczuć się lepiej we własnym ciele, bez efektów ubocznych. Endermologia opinie są niezwykle pozytywne, więc śmiało można wypróbować taki zabieg na własnym przykładzie.

Innowacyjny zabieg medyczny

Masaż odchudzający to bardzo nowoczesne rozwiązanie na rynku medycznym. Stymuluje się wtedy odpowiednio tkankę tłuszczową, dzięki czemu jest ona ekspresowo redukowana do pożądanych rozmiarów. Następuje wtedy rozbicie takiej tkanki tłuszczowej oraz usunięcie zbędnych warstw, gdy tylko kobieta będzie miała takie życzenie. Modelowanie sylwetki przebiegnie w ten sposób bez najmniejszych problemów, jest to pożądana opcja dla osób w młodym wieku, choć na takie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej decydują się coraz częściej również dojrzałe panie.

Endermologia LPG może być zabiegiem realizowanym na różnych częściach ciała, przede wszystkim na łydkach, brzuchu, czy też ramionach. W każdym miejscu zabieg działa tak samo skutecznie i zadowala wszystkie pacjentki, chcące poczuć się lepiej we własnym ciele małym nakładem sił. Endermologia efekty daje zauważalne prawie natychmiastowo, lecz najlepiej widoczne są one po kilku dniach od wykonania zabiegu, czasami nawet po kilku tygodniach. Zależne jest to od organizmu kobiecego.

Poprawa jędrności skóry

Zabiegi wyszczuplające tego typu są całkowicie bezpieczne dla kobiecego organizmu. Warto mieć na uwadze to, że dzięki nim skóra stanie się jędrniejsza, ale też elastyczniejsza. Na skórze nie pojawiają się fałdy, jest ona atrakcyjna, co wpływa na poprawę samopoczucia u kobiet. Ujędrnianie skóry przebiega bardzo sprawnie, przy użyciu nowoczesnych narzędzi. Zajmują się tym specjaliści posiadający w tej kategorii bardzo duże doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje, więc na pewno można im zaufać i nie obawiać się o to, czy efekty końcowe będą zadowalające dla pacjentek. Jeśli kobiety zastanawiają się jak zredukować tkankę tłuszczową, to ten zabieg będzie dla nich odpowiednim rozwiązaniem. W grę wchodzi również kompleksowe wyszczuplanie ud, aby stały się one ponętniejsze oraz bardziej seksowne. Sylwetka jest dzięki temu smuklejsza, bardziej estetyczna, ale też młodsza, dlatego też panie czują się zdecydowanie lepiej i chętnie decydują się również na inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Warto wypytać specjalistę przed zabiegiem również o to, jakie ma endermologia przeciwwskazania. Przede wszystkim takich zabiegów nie można realizować w okresie ciąży, w przypadku różnych infekcji i zmian skórnych, ale też wtedy gdy pacjentka ma nowotwór. W innych przypadkach szybka redukcja tkanki tłuszczowej jest jednak gwarantowana, dlatego zabieg cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.