Aktualności

Pomimo wszelkich naszych starań, wliczając w to różnego rodzaju kremy, istnieją naturalne procesy starzenia się skóry, których niestety nie unikniemy. Za zmarszczki pod oczami odpowiedzialny jest bowiem kolagen, którego naturalna utrata wraz z wiekiem jest przyczyną wiotczenia skóry. Pierwsze oznaki starzenia się skóry, spowodowane utratą wody i elastyny, możemy poprawić wprowadzając odpowiednią pielęgnację. Jednakże proces, o którym mowa jest nieunikniony i po pewnym czasie pozostaną nam już tylko zabiegi kosmetyczne, które na szczęście potrafią zdziałać cuda.

Jak zlikwidować zmarszczki pod oczami?

Rozwój jaki nastąpił w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej daje nam niemalże nieograniczone możliwości. Stosowanie mniej lub bardziej inwazyjnych zabiegów kosmetycznych stało się już normą. Tak więc, zadając sobie pytanie jak zlikwidować zmarszczki pod oczami, jedyną racjonalną odpowiedzią będą zabiegi medycyny estetycznej.

Usuwanie zmarszczek pod oczami – nowe możliwości

Współcześnie medycyna estetyczna jest wspierana przez innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii. Wykwalifikowanych kosmetologów wspiera najnowocześniejszy sprzęt, który jest jedynym skutecznym sposobem na przywrócenie gładkiej skóry i usuwanie zmarszczek pod oczami. Urządzenia, którymi obecnie dysponują gabinety, to wyłącznie najnowszy i doprecyzowany pod względem technicznym sprzęt.

Zmarszczki pod oczami zabiegi

Wykonywane na zmarszczki pod oczami zabiegi, przeprowadzane przez lekarzy i kosmetologów, to zabiegi o różnej skuteczności działania. Przed każdym zabiegiem powinniśmy skorzystać z profesjonalnej porady medycznej. Lekarz podczas takiej wizyty pomoże Państwu w doborze odpowiedniej metody, oceniając przy tym stan skóry i to, jaki efekt jesteśmy w stanie uzyskać. Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne na rynku medycyny estetycznej metody, które pozwolą uzyskać gładką i odmłodzoną skórę wokół oczu.

Więcej w temacie zabiegów tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/zmarszczki-pod-oczami/

Ultraformer III – HIFU na zmarszczki wokół oczu

Całkowicie bezinwazyjna metoda liftingu twarzy, która co więcej, nie wymaga żadnego przygotowania, znieczulenia i nie ciągnie za sobą nieprzyjemnego czasu rekonwalescencji. Już jeden zabieg znacznie zredukuje zmarszczki wokół oczu. Działające na skórę fale ultradźwiękowe powodują obkurczanie tkanek i pobudzają ją do produkcji kolagenu. Doskonałe efekty jędrniejszej, bardziej eastycznej i gęstszej skóry utrzymują się aż 2 lata. Nie musimy się również martwić o ból podczas zabiegu. Jak mówi lekarz specjalista w zakresie medycyny estetycznej: „Zabieg ten nie należy do bolesnych inwazyjnych zabiegów, a co za tym idzie nie wymaga podania znieczulenia. Jest to metoda, która nie niesie za sobą pozostałości w postaci zaczerwienienia na skórze”.

Palomar Emerge idealny na „kurze łapki”

Laser frakcyjny emitujący wiązki światła, wnikające w głębokie warstwy skóry, powodują odbudowę włókien kolagenowych i elastynowych, czego efektem jest zdrowsza i gładsza skóra. W ten sposób zredukujemy zmarszczki i zmniejszymy cienie pod oczami. Efekty utrzymują się minimum rok i jest to świetny sposób na spłycenie zmarszczek w okolicy oczu, tzw. „kurzych łapek”.

Harmony XL PRO NIR do zabiegów anti-aging

Urządzenie obsługujące technologie laserowe i różne źródła światła, które zostało stworzone z myślą o zabiegach anti-aging. Efektem użycia jest pobudzenie skóry do produkcji kolagenu oraz jej rozjaśnienie. Dzięki zabiegowi skóra staje się bardziej napięta i odmłodzona a zmarszczki w okolicy oczu wyraźnie spłycone.

Pollogen Legend – zabiegi Surgen i Maximus na zmarszczki mimiczne pod oczami

Jest to urządzenie łączące najnowocześniejsze technologie takie jak: Voluderm Hybrid Energy(HE), TriPollar Dynamic Muscle(DMA) i TriFractional. W oparciu o ten sprzęt wykonamy dwa zabiegi Surgen lub Maximus. Podgrzanie dzięki nim włókien kolagenowych, znacząco zwiększa ukrwienie skóry. Dzięki tak zaawansowanemu działaniu po zabiegu skóra jest skutecznie odmłodzona i ujędrniona przez rok. Stosując te zabiegi spłycimy drobne zmarszczki mimiczne pod oczami, zmniejszymy cienie pod oczami lub wymodelujemy sylwetkę.

MobiLift M6 dodający skórze blasku

Jest to urządzenie, które poprzez głowicę z odpowiednią częstotliwością mechanicznie stymuluje komórki. W efekcie czego ujędrnimy nawet cienką i zwiotczałą skórę, nadając jej przy tym blasku i odprowadzając toksyny.

Geneo+ czyli Zabieg Bankietowy

Zabieg przynoszący natychmiastowe efekty, zwany również „zabiegiem bankietowym”. Urządzenie posiada dwie opcje działania: NeoBright – rozjaśniającą skórę oraz NeoRevive – spłycającą zmarszczki a także pozbywającą się cieni i worków pod oczami. Uzyskamy efekt wygładzonej, napiętej i wypoczętej skóry.

Dermapen 3 – kompleksowa likwidacja zmarszczek pod oczami

Technologia, która polega na iniekcji 12 molibdenowych igieł, które pulsując stymulują fibroblasty i indukują kolagen. Skutkiem czego jest likwidacja zmarszczek pod oczami, rozjaśnienie cieni pod oczami oraz poprawa owalu twarzy.

Mezopen – iniekcja substancji czynnych w głąb skóry

Zabieg tym urządzeniem polega na nakłuwaniu i jednoczesnym wprowadzaniu substancji czynnych w głąb skóry. Niesamowicie przyśpiesza to wchłanianie substancji, poprawiając owal twarzy, spłycając zmarszczki mimiczne i ujędrniając twarz. Zabieg ten odbywa się w znieczuleniu i może wymagać 2 dniowej rekonwalescencji.

Hot-Cold – relaksacyjny masaż

Jest to relaksujący i przyjemny masaż głowicą, który niezwykle efektywnie pobudza naczynia krwionośne do pracy. Uszczelniając tym samym naczynia krwionośne, wpływamy również na ujędrnienie, regenerację i znormalizowanie cery. Zabieg utrzymuje efekty przez około 3 miesiące po skończeniu terapii.

Ultradźwięki wygładzające cerę

Jest to metoda pozwalająca na szybkie wprowadzenie składników aktywnych zawartych w ampułkach, głęboko w skórę. Daje nam natychmiastowy efekt nawilżenia, odmłodzenia i wygładzenia skóry wokół oczu.

Venus Legacy z technologią PEMF

Doskonały i bezpieczny sposób na niwelowanie zmarszczek dzięki zastosowanej technologii Impulsowego Pola Magnetycznego (PEMF). Skóra jest bardziej zregenerowana i gęstsza.

Laser Hermony XL PRO ClearLift – wygładzający laser frakcyjny

Jest to innowacyjny laser frakcyjny, nieablacyjny, wykorzystywany do blizn, który idealnie spisuje się również w walce ze zmarszczkami. To bezbólowy zabieg wygładzający, bez uszkadzania sąsiednich tkanek.

Mezoterapia – ratunek dla suchej skóry

Zabieg polegający na aplikacji odpowiedniego preparatu w głębsze warstwy skóry. Wykonywana na twarzy poprawia jędrność i nawilżenie skóry.

Icoone, czyli odmładzający masaż

Jest to masaż rolkami działającymi pod ciśnieniem dając efekt liftingu twarzy. Zmarszczki dzięki temu są mniej widoczne a skóra wygląda młodziej i promienniej przez kilka miesięcy.