Aktualności

W miarę upływającego czasu, nasza skóra ulega znacznym zmianom. Zaczyna być wiotka, marszczy się, w wyniku czego, jej ogólny wygląd ulega procesowi starzenia. Jest to proces, który zapoczątkowuje się już po 20. roku życia, kiedy to włókna kolagenu i elastyny zaczynają zanikać. Wraz z utratą tych włókien, skóra traci gęstość i jędrność. Nie jest to jednaj sytuacja bez wyjścia, istnieją bowiem sposoby na przywrócenie dobrej kondycji twarzy.

Specjalistyczne zabiegi na odmłodzenie twarzy

Istnieje kilka sposobów na to, jak odmłodzić twarz.  Najskuteczniejsze z nich będą zabiegi specjalistyczne. Opcji jest wiele. Wśród nich warto zwócić uwagę na: Pollogen Legend, Maximus, Surgen, Laser Palomar Emerge, Laser Harmony XL PRO NIR, MobiLift M6, GeneO+, Mezopen/Dermapen, Głowica Hot-Cold, Ultradźwięki, Peelingi kwasami oraz Cellu M6 Integral.

Jak wybrać odpowiedni zabieg? Jeśli nie wiesz, jaki zabieg odmładzający twarz będzie dla Ciebie najlepszy – umów się na bezpłatną konsultację pod nr ☎ +48 791 604 604
Więcej na https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/odmladzanie-twarzy/

Zabiegi

Maximus i Surgen na odmładzanie twarzy

Maximus i Surgen, to zabiegi wykonywane dzięki sprzętom Pollogen Legend. Najnowocześniejsza technologia gwarantuje odmłodzenie skóry dzięki stymulacji falą radiową. Tkanka jest stymulowana od zewnątrz podczas zabiegu Maximus. Dzieje się to za pomocą rozgrzania włókien kolagenu do 60°C, w wyniku czego produkowane są nowe włókna kolagenowe. Drugi zabieg, Surgen, zakłada wykorzystanie głowicy pokrytej igiełkami wnikającymi w głąb skóry. Fale radiowe mają za zadanie działać na głębsze warstwy tkanki. Skóra po obu tych zabiegach ujędrnia się i zagęszcza. Owal twarzy jest poprawiony, cera napięta, a twarz w efekcie jest odmłodzona.

Palomar Emerge na odmładzanie twarzy

Kolejną propozycją jest laser Palomar Emerge. Jest to laser frakcyjny, którego głowicę przykłada się miejsce przy miejscu. Promienie docierają na głębokość 1,5 mm. Podczas zabiegu głębokie warstwy skóry zostają pobudzone do regeneracji. Struktura skóry się zagęszcza, a twarz wygląda młodziej.

Laser Harmony XL PRO NIR na odmładzanie twarzy

Kolejny efektowny dla naszej skóry zabieg, to Harmony XL PRO NIR wykonywany laserem.  Dzięki światłu bliskiemu podczerwieni zawartemu w laserze, komórki skóry intensywnie się regenerują. Uzyskujemy dzięki temu wyraźnie młodszą, bardziej jędrną i napiętą cerę.

Peelingi chemiczne na odmładzanie twarzy

Złuszczanie kwasami to zabiegi bardzo polecane wśród kosmetologów.  Kwas dobiera się w zależności do rodzaju cery, a wybór leży pomiędzy migdałowym, salicylowym, glikolowym i pirogronowym.

Różni je intensywność działania. Jakie efekty daje peeling chemiczny? Powodują usunięcie zniszczonych i starych komórek. Stare i zniszczone komórki zostają usunięte. Zabieg kwasami na twarz sprawia również, że włókna kolagenu i elastyny regenerują się, przez co skóra jest gęstsza, ujędrniona i odmłodzona.

Mezopen/Dermapen na odmłodzenie twarzy

Zabieg Mezopen/Dermapen doskonale sprawdzi się w wypadku odświeżenia i odjęcia skórze kilku lat. Podczas zabiegu skóra jest stymulowana za pomocą głowicy z mnóstwem malutkich igiełek.

GeneO+ na odmładzanie twarzy

GeneO+ jest jednym z faworytów, jeśli chodzi o ujędrnianie cery. Tajemnica tkwi w wykorzystywaniu ku temu naturalnych mechanizmów skóry. Poddawana jest ona działaniu dwutlenku węgla, a następnie krew, która niesie ze sobą tlen, uderza w miejsce zabiegowe. Efekt? Cera jest bardziej promienna i wygładzona.

MobiLift M6 na odmładzanie twarzy

MobiLift M6 również fantastycznie się sprawdza, jeśli chodzi o regenerację zniszczonych komórek. Głowica z dwoma klapkami stymuluje skórę podczas zabiegu. Kosmetolog reguluje ruch klapek na głowicy. W efekcie mikrokrążenie skóry zostaje pobudzone, a skóra znacznie się ujędrnia i odżywia.

Inne zabiegi

Cellu M6 Integral to specjalny rodzaj masażu. Podczas zabiegu przez głowicę zasysany jest fałd skóry, który poddaje się stymulacji.  Efektem jest zagęszczenie i odmłodzenie cery.

Zabieg Hot-Cold na odmładzanie twarzy

Zabieg, który zdecydowanie odświeży wygląd Twojej cery, to Hot-Cold. Stymuluje skórę zimną i ciepłą temperaturą na zmianę. W wyniku czego mikrokrążenie zostaje pobudzone, a to sprawia, że ujednolica się koloryt skóry. Cera staje się rozświetlona i promienna.