Aktualności

Rumieńce często wpędzają nas w zakłopotanie, tym samym mogą wpływać na nasz komfort osobisty oraz pewność siebie. Niekiedy nawet doprowadzać mogą do wycofania z życia towarzyskiego i unikania kontaktu z innymi ludźmi. Ponadto rumieńcom towarzyszyć może pieczenie oraz pajączki negatywnie wpływające na estetyczność naszej twarzy.

Wiele osób również ucieka się do domowych sposobów, które najczęściej nie przynoszą pożądanych efektów. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która pozwala nam skutecznie wyeliminować rumieńce na twarzy. Same rumieńce są niczym innym jak problemami z naczynkami, a mówiąc ściślej, są to problemy z ich obkurczaniem i rozkurczaniem.

Poniżej przedstawiamy zabiegi pomocne w wyeliminowaniu problemu rumieńców przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Skuteczne zabiegi na rumieńce

Dzięki medycynie estetycznej i jej dobrodziejstwach osoby zmagające się z problemem, jakim są rumieńce nie muszą dłużej mierzyć się z kompleksami.

Nowoczesne zabiegi, które przeprowadzane są w komfortowych dla pacjenta warunkach oraz bezpieczeństwo zapewnione podczas ich wykonywania sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na ten sposób walki z rumieńcem.

Decydując się na zabiegi, mają państwo gwarancję:

  • profesjonalnie przeprowadzonego zabiegu
  • darmowej konsultacji
  • wykorzystania nowoczesnych technologii
  • bezpieczeństwa i komfortu

Jednymi z najczęściej wybieranych zabiegów zwalczających rumieniec na twarzy są te z wykorzystaniem głowicy Hot-Cold, lasera QuadroStar Pro Yellow, Harmony XL PRO Dye-VL czy zabiegi ultradźwiękowe.

Przeczytaj więcej o rumieńcach tutaj: – https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rumience-na-twarzy/

Zabiegi zwalczające rumieńce na twarzy

QuadroStar Pro Yellow – zabieg eliminujący rumieńce na policzkach i twarzy.

Pierwszym z proponowanych przez nas zabiegów jest QuadroStar Pro Yellow. Dzięki wykorzystaniu lasera walka z rumieńcem odbywa się u źródła problemu. Podczas zabiegu dochodzi do obkurczenia oraz zamknięcia naczynek i jest to idealny sposób, który pomoże nam wyeliminować rumieńce na policzkach czy twarzy.

Harmony XL PRO Dye-VL na rumieńce

Zabieg Harmony XL PRO Dye-VL należy do najczęściej stosowanych. Dzięki zastosowaniu lasera wykorzystującego wąskopasmowe, pulsujące światło zabieg idealnie sprawdza się na większych powierzchniach ciała. W czasie zabiegu ma miejsce obkurczenie i zamknięcie naczynek, a całość cechuje się wysokim bezpieczeństwem i komfortem.

Zabieg Hot-Cold na rumieniec na twarzy

Kolejnym proponowanym przez nas zabiegiem jest zabieg wykorzystujący głowicę Hot-Cold, która naprzemiennie wytwarza wysoką i niską temperaturę. Dzięki takiej naprzemiennej stymulacji naczynka obkurczają się, a także ulegają wzmocnieniu.

Ultradźwięki

Wykorzystanie ultradźwięków do walki z rumieńcem rozpoczyna się od nałożenia na skórę ampułki z serum. W następnej kolejności poddaje się ją działaniu ultradźwięków powodujących wchłanianie składników aktywnych oraz wzmacniają naczynka.

Przed zabiegiem

Zanim zabieg zostanie wykonany, niezbędne są konsultacje ze specjalistą, który przeprowadzi wywiad oraz dobierze optymalny dla nas plan kuracji, oraz najlepszy zabieg. Konsultacje przeprowadzane przed zabiegiem w naszej placówce są bezpłatne.

Rumieńce, a domowe sposoby

Wiele osób poszukuje informacji odnośnie zwalczania rumieńca na twarzy domowymi sposobami. Niestety, nie istnieją skuteczne domowe sposoby, które zagwarantowałyby skuteczną kurację na rumieńce w domu. Oferowane przez różne sklepy kosmetyki, które rzekomo mają eliminować problem, zazwyczaj nie dają oczekiwanych efektów.

Ważne natomiast jest, aby po wykonaniu zabiegów nie zaprzestawać pielęgnacji skóry preparatami wzmacniającymi naczynka.