Aktualności

Skuteczne usuwanie rozstępów to interesujący temat dla wielu kobiet. Pojawić mogą się one na ciele kobiecym w wielu miejscach, zwykle po ciąży, a paniom zależy oczywiście na tym, aby jak najszybciej je usunąć, aby poprawić swoją sylwetkę i czuć się we własnym ciele dobrze. Niekoniecznie różnorodne kremy i maści na rozstępy mogą okazać się w tym zakresie strzałem w dziesiątkę, dlatego też polecane zainteresowanym paniom są skuteczne zabiegi na rozstępy, realizowane w wielu profesjonalnych gabinetach. Laserowe usuwanie rozstępów jest cenione przez panie w różnym wieku, ponieważ w ten sposób można bezboleśnie i komfortowo pozbyć się takich rozstępów i zacząć życie na nowo, z pięknym i zdrowym ciałem.

Redukcja i usuwanie rozstępów nowoczesnymi zabiegami – skorzystaj z BEZPŁATNYCH KONSULTACJI dyplomowanego kosmetologa w Clinica Cosmetologica Gdańsk. Umów się już dziś pod nr ☎ 791 604 604

Więcej informacji: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozstepy/

Palomar Emerge

Tego jak pozbyć się rozstępów można dowiedzieć się od wielu specjalistów na polskim rynku, dlatego na pewno warto im zaufać i zainwestować w laser Palomar Emerge. Jest to wysokiej jakości laser frakcyjny, najlepszy sposób na rozstępy w dzisiejszych czasach. Specjalne wiązki światła emitowane z urządzenia wnikają w głąb skóry, przedostając się do niej i niszcząc naskórek oraz skórę właściwą. Dzięki temu procesowi zdecydowanie łatwiej oraz szybciej następuje proces regeneracji skóry, dzięki czemu białe rozstępy mogą zniknąć ze skóry kobiety, a ona odzyska dawną pewność siebie.

Cellu M6 Integral

Polecanym sposobem jest także Cellu M6 Integral. Jest to mechaniczny masaż, który w całej swojej okazałości wykorzystuje podciśnienie, dając znakomite efekty końcowe. Fałdy skóry są wtedy ugniatane, a tkanki bardzo skutecznie się regenerują, dzięki czemu czerwone rozstępy znikają ze skóry w zastraszającym tempie. Zabieg ten jest bezbolesny, nie trwa zbyt długo, więc panie bardzo chętnie decydują się na jego wykorzystanie na własnej skórze, gdy tylko mają jakiekolwiek problemy z rozstępami i nie potrafią sobie same z nimi poradzić.

Pollogen Legend

Laser na rozstępy o nazwie Pollogen Legend, to kolejny zabieg, na który można się zdecydować. Redukowana jest wtedy tkanka tłuszczowa, regenerowana skóra właściwa, a do skóry dostarczane są też różnego rodzaju składniki odżywcze. Takie usuwanie rozstępów laserem sprawdza się praktycznie w każdym przypadku, więc nic dziwnego, że zapotrzebowanie na tego typu technikę usuwania rozstępów stale rośnie. Taki zabieg na rozstępy poprawia też w znaczący sposób produkcję kolagenu oraz elastyny, a więc skóra jest dzięki temu zdecydowanie jędrniejsza i bardziej napięta, a rozstępy zostają skutecznie wyeliminowane z każdego miejsca na ciele kobiety.

Czytaj również: https://strialys.pl/blog/rozstepy/ – blog na temat rozstępów

Surgen

Cieszącym się dużą popularnością zabiegiem na rozstępy jest także Surgen. Wykorzystywane są wtedy impulsy elektryczne, ale też radiofrekwencja. Jest to idealny typ zabiegu na dłonie, uda oraz pośladki, brzuch i ramiona, więc zdecydować się na niego może praktycznie każda zainteresowana osoba.

Podczas zabiegu Surgen dochodzi do głębokiej stymulacji skóry. To dwuetapowy zabieg. Najpierw skóra stymulowana jest głowicą z mikroigiełkami, które podgrzewają tkanki. Kolejnym krokiem jest działanie poprzez prąd. Tak kompleksowe działanie pobudza intensywną regenerację skóry. Uszkodzone włókna kolagenu i elastyny zastępowane są nowymi. Skóra jest odnowiona i gładsza. – mówi Karolina Formela, kosmetolog Clinica Cosmetologica

Maximus

Ciekawą propozycją jest także zabieg Maximus, gdzie wykorzystuje się fale radiowe, ale też bogatą aktywizację mięśni, dzięki czemu problemy z rozstępami szybko zostają rozwiązane, a kobiety mogą cieszyć się piękniejszym ciałem. Warto najpierw dowiedzieć się od specjalistów co to są rozstępy, a dopiero potem można dobrać dla siebie odpowiedniej jakości zabieg, który okaże się być skuteczny u danego pacjenta.

Dermapen/Mezopen

Ostatnim zabiegiem polecanym dla kobiet, które chcą pozbyć się rozstępów jest zabieg Dermapen/Mezopen, a więc najbardziej precyzyjna metoda, ale też bardzo bezpieczna dla skóry ludzkiej. Wykonywane są wtedy minimalne nakłucia skóry, za pomocą specjalnej jakości igiełek. W ten sposób specjaliści dostarczają do wnętrza skóry niezbędnych składników odżywczych, a ich odpowiednia ilość zadba o to, aby rozstępy zniknęły z ciała danej kobiety.

Przez lata rozstępy odbierały mi pewność siebie. Nie było mowy o wyjściu na plażę w kostiumie kąpielowym. Nieestetyczne linie na udach były problemem w wielu sytuacjach. Postanowiłam coś z tym zrobić! Podczas konsultacji kosmetolog polecił mi kilka zabiegów Mezopen. Rezultaty są niewiarygodne. Linie są praktycznie niezauważalne! – mówi pani Joanna z Sopotu

Więcej o rozstępach przeczytasz na stronie: https://portalkosmetologiczny.pl/rozstepy/