Aktualności

Pytanie o to  jak zlikwidować drugi podbródek  skutecznie to problem natury estetycznej nurtujący wielu z nas.  Z problemem jakim jest drugi podbródek  borykają się nie tylko osoby z nadwagą, u których występuje widoczny nadmiar tkanki tłuszczowej w organizmie, ale także jest to wynik upływu czasu oraz utraty włókien kolagenowych w skórze, a wraz z nimi elastyczności i jędrności skóry.

Drugi podbródek u szczupłej osoby jako często występujące zjawisko – jak zlikwidować drugi podbródek?

Drugi podbródek u szczupłej osoby nie należy również do rzadkości. Często obwisła skóra jest wynikiem:

  • specyficznej budowy twarzy – w związku z czym sami nie wiele możemy zdziałać oraz nie jesteśmy w stanie go zamaskować,
  • upływu czasu oraz związanej z nim utraty jędrności skóry,
  • utrata włókien kolagenowych w skórze.

Pomimo tego, że znane są ćwiczenia pozwalające ujędrnić oraz wzmocnić mięśnie twarzy i szyi to jednak za ich pomocą także nie będziemy w stanie w sposób efektywny i skuteczny pozbyć się defektu jakim jest podwójny podbródek. Ich wykonywanie zaleca się raczej w ramach profilaktyki występowania problemu estetycznego jakim niewątpliwie jest drugi podbródek, ale nie jako skuteczna metoda walki z nim oraz całkowitej jego likwidacji. Także nawet najdroższe kremy oraz produkty kosmetyczne – mające za zadanie ujędrnianie oraz wygładzanie skóry – nie są w stanie zlikwidować problemu jakim jest drugi podbródek.

Więcej o zwalczaniu drugiego podbródka tutaj – https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/drugi-podbrodek/

Czy można usunąć podwójny podbródek w sposób bezbolesny?

Likwidacja drugiego podbródka i to w sposób bezbolesny oraz niezwykle skuteczny jest jednak możliwa. A wszystko dzięki innowacyjnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej  oraz nowoczesnej kosmetologii, które są zarazem bezpieczne i bezinwazyjne. W dzisiejszych czasach zabiegom tym jest w stanie poddać się właściwie każdy kto boryka się z defektem kosmetycznym jaki stanowi podwójny podbródek.

Poniżej przedstawione skuteczne zabiegi na drugi podbródek, dzięki którym likwidacja drugiego podbródka jest możliwa – wraz z ich charakterystyką:

  • Ultraformer III – HIFU będący idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pragnących znaleźć skuteczne, a zarazem bezpieczne oraz bezinwazyjne wyjście z problematycznej sytuacji spowodowanej przez drugi podbródek. Zabieg ten możemy wykonywać przez cały rok.  Wykorzystywana w trakcie zabiegu innowacyjna technologia HIFU polega na działaniu zogniskowanej fali uderzeniowej, która w sposób bezpośredni dociera do tkanek, powodując ich obkurczenie oraz zwiększając produkcje włókien kolagenowych w skórze.  Następnie lipidy zostają wydalone przez organizm, a dzięki lepszej produkcji kolagenu skóra po zabiegu staje się jędrna oraz gładka,
  • Maximus to kolejny skuteczny zabieg pozwalający zlikwidować podwójny podbródek. Polega on na wykorzystaniu oddziaływania fal radiowych na naskórek, skórę właściwą, tkankę tłuszczową oraz mięśnie. Wspomniana wcześniej fala radiowa podgrzewa tkankę tłuszczową do 60 stopni Celsjusza, a następnie prowadzi do jej roztopienia i wydalenia. Zabieg maximus poprawia także napięcie oaz jędrność skóry oraz przyczynia się do znacznego zwiększenia produkcji kolagenu w skórze,
  • Mobiliftto kolejny zasługujący na uwagę zbieg należący do grupy jaką są zabiegi na drugi podbródek. Polega on na mechanicznym pobudzaniu oraz stymulacji tkane tak samo jak ma to miejsce podczas bardzo intensywnego masażu. Zabieg ten wykonuje się przy wykorzystaniu specjalnej – wyposażonej w dwie klapki głowicy, dzięki której nasza skóra zostaje pobudzona do produkcji kolagenu oraz staje się zdecydowanie bardziej jędrna i gładka,
  • Icoone to rewolucyjny zabieg polegający na wykorzystaniu działających podciśnieniowo rolek masujących o mocy lasera. Podczas zabiegu można w sposób indywidualny dopasować moc podciśnienia do potrzeb indywidualnych każdego z pacjentów. W wyniku zabiegu dochodzi do bardzo intensywnej stymulacji skóry dzięki czemu zostaje usunięty nadmiar tkanki tłuszczowej, a wzmożona produkcja kolagenu w skórze sprawia, że staje się ona napięta oraz jędrna i gładka.

Intensywny rozwój medycyny estetycznej lekarstwem na drugi podbródek

Dzięki bardzo intensywnemu oraz dynamicznemu rozwojowi medycyny estetycznej wraz z nowoczesną kosmetologią odpowiedź na pytanie jak się pozbyć drugiego podbródka przestała być już tajemnicą. Skuteczna likwidacja drugiego podbródka stała się możliwa oraz ogólnie dostępna właściwie dla każdego kto zmaga się z problemem estetycznym oraz kosmetycznym jaki stanowi drugi podbródek.