Aktualności

W dzisiejszych czasach ogromna część społeczeństwa zmaga się z problemami dotyczącymi otyłości, która prowadzi do chorób serca czy układu krążenia. Mimo tak popularnego trendu na zdrowy styl życia czy ćwiczenia, w dalszym ciągu duża ilość osób z uwagi na szybkie tempo życia czy brak czasu, nie podejmuje wysiłku fizycznego, a żywienie sprowadza się do codziennego odwiedzania restauracji fast food. Mało tego, niektóre osoby, które starają się te kilogramy zrzucić docierają do punktu gdzie jakikolwiek ruch czy zmiana diety nie przynosi satysfakcjonujących efektów. Często problemem staje się tkanka tłuszczowa, która osadza się w okolicach ud, brzucha czy tzw. ,,boczkach”. Kto z nas nie marzył o znalezieniu sposobu na szybkie odchudzanie?

Redukcja tkanki tłuszczowej przez zabiegi odchudzające

Sytuacja jednak nie pozostaje bez wyjścia, gdyż przy użyciu specjalistycznych zabiegów z dziedziny kosmetologii czy medycyny estetycznej, z łatwością możemy osiągnąć wymarzony przez nas cel. Przykładowe zabiegi odchudzające, które będą pomocne w walce o idealną sylwetkę to:

 • Icoone,
 • Maximus Pollogen Legend,
 • Karboksyterapia Reology 2,
 • Venus Legancy,
 • Endermologia LPG.

Tak szeroka gama dostępnych możliwości i rozwiązań na pewno jest w stanie sprostać wszystkim, nawet bardzo wymagającym klientom. Najwyższej klasy metody redukcji tkanki tłuszczowej i utraty masy ciała pomogą nawet w najbardziej trudnych przypadkach w drodze po sukces. Warto spróbować i pozwolić sobie osiągnąć efekty w jak najkrótszym czasie i przy najwyższym stopniu komfortu. Oto kilka sposobów na skuteczne odchudzanie:

Szybkie odchudzanie: Zabieg Iccone

W swoim zastosowaniu używa głowic masujących, a masaż wykonywany pod ciśnieniem powoduje likwidację tkanki tłuszczowej i niejako rozbicie lipidów. Mamy tu do czynienia z drenażem limfatycznym, który oczyszcza tkanki z toksyn oraz powoduje wzmocnienie skóry. Udowadnia, że szybkie odchudzanie nie zawsze musi być niebezpieczne.

Sprawdź podobne zabiegi tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/odchudzanie-redukcja-tkanki-tluszczowej/

Zabieg odchudzający: Maximus Pollogen Legend

Maximus to dość popularny zabieg odchudzający, w którym to oddziałuje się na kilka warstw tkanki tłuszczowej. Do tego niezbędne jest użycie Pollogen Legend- innowacyjnego urządzenia. Fale radiowe powodują podgrzanie naszej tkanki do temperatury powyżej 60°C. Na tym etapie zostaje ona upłynniona przy równoczesnym pobudzeniu mięśni. Tak wielofalowe działanie przynosi znacznie bardziej spektakularne efekty.

Karboksyterapia Reology 2 jako zabieg na odchudzanie

Karboksyterapia nieco różni się od wcześniej wymienionych zabiegów. Jest to spowodowane podaniem podskórnie i śródskórnie dwutlenku węgla, który prowadzi do rozbicia lipidów i co za tym idzie szybszego ich usunięcia.

Dodatkowo możemy zauważyć zmniejszenie cellulitu, poprawia wygląd skóry czy też jej napięcie. Przynosi to efekt wysmuklenia sylwetki, zdrowszego i młodszego jej wyglądu oraz lepszego samopoczucia. Przy tym wszystkim taki zabieg na odchudzanie jest całkowicie bezpieczny. – twierdzi jeden z lekarzy, w którego klinice wykonywane są zabiegi.

Venus Legacy – skuteczne odchudzanie

Zabieg ten wykorzystuje fale radiowe, które rozgrzewają tkanki. Stosowane są przy tym najnowsze technologie: Impulsowe Pole Magnetyczne, Multipolarna Fala Radiowa czy Real Time Thermal Feedback. Zapewnia to skuteczność zabiegu, a przy tym jego wygodę oraz bezpieczeństwo.

Warto mieć na uwadze to, że najlepsze efekty jakichkolwiek zabiegów będą osiągały osoby, które nie stronią od ruchu, czy zdrowej diety. Efekty będzie widać w każdym wypadku, jednakże będą one na pewno bardziej satysfakcjonujące u tych, którzy zdrowy tryb życia uskuteczniają także od wewnątrz. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się więc połączenie tych dwóch rzeczy, aby być w pełni zadowolonym z podjętych działań. Jest to skuteczne odchudzanie,  w czasie którego z łatwością będziemy w stanie zgubić nadmierne kilogramy i w krótszym czasie cieszyć się lepszym wyglądem.

Podsumowując, dzięki tego typu zabiegom:

 • oszczędzimy czas,
 • uzyskamy szybsze efekty,
 • unikniemy ryzyka związanego z powikłaniami po farmakologicznych środkach na odchudzanie,
 • poprawimy samopoczucie,
 • wzrośnie nasza samoocena.
 • nastąpi znaczna redukcja tkanki tłuszczowej.