Aktualności

Niezmierni miło nam ogłosić, że dr n. med. Igor Michajłowski – właściciel Centrum Zdrowia Lifemedica – został nominowany w prestiżowym plebiscycie Gazety Wyborczej Trójmiasto, która wybiera Lekarza Roku 2015.

„W przypadku doktora Michajłowskiego słowo „wybitny” jest jeszcze zdecydowanie na wyrost, ale ma wszelkie możliwości, by nie tylko zostać profesorem, ale także wzorcem dla młodych pokoleń lekarzy. Młodzi potrzebują mentorów bez napuszenia, bez egzaltacji i z pokorą. Jeśli się nie zmieni, a tego mu życzę, to może stać się jasnym punktem naszego środowiska, które będzie wyznaczać wysokie standardy opieki medycznej. Już teraz wiele osób ze środowiska mu po prostu zazdrości, tymczasem niektórzy lekarze, zwłaszcza młodzi, powinni uczyć się od niego podejścia do pacjentów.” – czytamy w redakcyjnym komentarzu.

Cały tekst: http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,19338413,usmiechniety-i-niezwykle-oddany-szukamy-lekarza-roku.html#ixzz3uIbzytCJ

Zachęcamy zadowolonych pacjentów do oddawania głosów na naszego lekarza. Jak to zrobić? Do 22 grudnia br. można wysyłać listy na adres: „Gazeta Wyborcza”, 80-836 Gdańsk, ul. Tkacka 7/8 lub e-maile na adres: ilgod@gdansk.agora.pl. Kandydatów do tytułu Lekarz Roku mogą zgłaszać pacjenci, ich rodziny oraz instytucje i stowarzyszenia, które mają z lekarzami kontakt. Zwycięzcę poznamy 8 stycznia.