Aktualności

Od 12 stycznia 2015 roku Centrum Zdrowia Lifemedica rozpoczęło przyjmowanie pierwszych pacjentów. Znajdziecie u nas lekarzy ponad 25 specjalizacji, do których można zarejestrować się przez całą dobę.

Żmudny proces rejestracji i odbiorów oraz zezwoleń od wszystkich możliwych służb w Polsce już na szczęście za nami. Wszystko przebiegło bezproblemowo, ale procedury musiały trochę potrwać. Mimo tego udało się nam ruszyć w pierwotnie zaplanowanym terminie. Mamy nadzieję, że będzie to doskonały prognostyk, także w zakresie praktyki lekarskiej. Naszą dewizą jest bowiem działanie bez niepotrzebnej zwłoki, by każdy pacjent jak najszybciej wrócił do pełni zdrowia.

Wszyscy lekarze niemal 30 specjalizacji już przyjmują. Planujemy jednak zatrudnienie jeszcze kilku kolejnych, by opieka była jak najbardziej kompleksowa.

– W niektórych dolegliwościach niezbędne są konsultacje specjalistów w wąskich dziedzinach, których na pewno u nas nie zabraknie. Takie jest bowiem nasze główne założenie. Chcemy, by pacjent uzyskał u nas pełną opiekę: od postawienia diagnozy, przez wykonanie badań ambulatoryjnych, po terapię, zabieg czy choćby wykupienie leków w aptece. I to niezależnie od stopnia skomplikowania schorzenia – mówi dr Igor Michajłowski, prowadzący nową gdańską placówkę.

Warto już teraz umówić się na wizytę do specjalisty. Przez noworoczne zamieszanie z kontraktami z Narodowym Funduszem Zdrowia, nie tylko państwowe placówki borykają się teraz z kolejkami chętnych. U nas terminy wizyt jeszcze nie są odległe. Zdecydowanie nie ma więc na co czekać, lepiej zadbać o własne zdrowie już dziś.