Aktualności

Otwarcie zbliża się wielkimi krokami, ale my patrzymy już w przyszłość. W styczniu 2015 roku rusza centrum zdrowia Lifemedica, ale to dopiero pierwszy krok, ku radykalnym zmianom na rynku usług medycznych na Pomorzu.

W Lifemedica będzie można nie tylko umówić się na wizytę lekarską i uzyskać poradę najlepszych specjalistów w swojej branży. Kompleksowe podejście to także m.in. laboratorium, które działa na miejscu. Wykonywane tu będą wszystkie badania. Pełen zakres badań ambulatoryjnych i ich natychmiastowy odbiór z pewnością zagwarantuje wygodę, ale oszczędzi też cenny czas pacjentów. To jednak nie wszystko.

– Planujemy zorganizowanie bazy noclegowej dla pacjentów z dalszych rejonów Polski, a także zagranicy. Usługi także będziemy świadczyć w różnych językach. Już dziś zatrudniamy lekarzy władających kilkoma językami obcymi, a w razie konieczności będziemy zatrudniać tłumaczy – zdradza dr Igor Michajłowski, prowadzący Lifemedica.

Nowe centrum będzie nastawione na wszystkie udogodnienia dla pacjentów. Rejestracja będzie całodobowa, a chorzy będą mogli liczyć także na telefoniczne konsultacje pomiędzy lub przed wizytami. Kolejnym krokiem będzie stworzenie regionalnych ośrodków leczenia różnych chorób, w których przyjmować będą najlepsi specjaliści z naszego regionu. Powstaną m.in. centra, których zadaniem będzie kompleksowe leczenie kamicy nerkowej, kompleksowe leczenie chorób przenoszonych drogą płciową i zakażeń układu moczowego itp.

W styczniu ruszamy!