Nasi lekarze

Marta Stankiewicz

Zajmuje się kompleksową opieką dietetyczną nad pacjentami, przekonując do tego, że zdrowe odżywianie nie musi być związane z permanetnym poczuciem głodu. Pomaga dorosłym, dzieciom i młodzieży, zmagającym się z nadwagą i otyłością. Często wynika ona bowiem z nieprawidłowych nawyków żywieniowych, które można zmienić pod warunkiem, że się je zdiagnozuje.

Przygotowuje także do zabiegów bariatrycznych, czyli chirurgicznego leczenia otyłości metodą resekcji mankietowej żołądka lub gastric – bypass. Prowadzi również opiekę nad pacjentami po tych zabiegach, ustalając odpowiednią suplementację i dietę pozabiegową.

Do lek. Marty Stankiewicz warto też zgłosić się w przypadku nawracających dolegliwości gastrycznych w postaci wzdęć, zgagi i odbijania, a także z chorobami wątroby, pęcherzyka żółciowego, trzustki czy zespołem jelita nadwrażliwego. Pomaga także osobom, u których występują zaburzenia odżywiania w postaci anoreksji i bulimii, a także tym, którym grozi niedożywienie, np. po operacji usunięciu żołądka lub części jelita czy w trakcie intensywnego