Aktualności

Kilkadziesiąt poradni, gabinety zabiegowe, laboratorium, najnowocześniejszy sprzęt i  doświadczeni, najwyżej oceniani przez pacjentów lekarze na Pomorzu. Od 12 stycznia w Gdańsku rozpoczęło swoją działalność Centrum Zdrowia Lifemedica, które może znacznie zmienić rynek usług medycznych w Trójmieście.

Przy ul. Skłodowskiej-Curie 3 w Gdańsku, 50 metrów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, powstało świadczące kompleksowe usługi medyczne Centrum Zdrowia Lifemedica. W budynku Polon Park przyjmuje już niemal 30 lekarzy specjalistów, są doskonale wyposażone gabinety zabiegowe, laboratorium wielokierunkowe i apteka. W niedalekiej przyszłości zostanie uruchomiona również bogata oferta Turystyki Medycznej dla gości zza granicy.

– Oferujemy pełną gamę zabiegów – od korygujących urodę, po ratujące zdrowie i życie zabiegi np. z zakresu chirurgii naczyniowej. Skupiamy się na pomocy pacjentom z Trójmiasta i okolic, ale tzw. turystyka medyczna coraz szybciej się rozwija, więc wychodzimy naprzeciw tym trendom. Zatrudniamy też lekarzy władających kilkoma językami, a w razie konieczności współpracujemy z tłumaczami – mówi dr Igor Michajłowski, prezes zarządu Lifemedica Sp z o.o.

W nowym miejscu na medycznej mapie Trójmiasta zatrudnieni zostali najwyżej oceniani przez chorujących lekarze na Pomorzu, stale współpracujący z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym, skupiający się przede wszystkim na pracy klinicznej z pacjentami. Mogą korzystać z najnowocześniejszego sprzętu wyłącznie renomowanych firm, co znacznie ułatwia diagnozowanie oraz terapię. Przyspiesza też rekonwalescencję po zabiegach, które nie są tak inwazyjne.

– Cenimy nie tylko zdrowie pacjentów, ale także ich czas. Dlatego w Lifemedica można załatwić wszystko kompleksowo: umówić się na konsultację ze specjalistą, wykonać badania ambulatoryjne, zrobić zabieg czy wykupić leki w aptece. W najbardziej skomplikowanych przypadkach zwołujemy konsylia lekarskie, podczas których ekspertom kilku specjalizacji łatwiej skoordynować leczenie, by zminimalizować ryzyko, a pacjent jak najszybciej mógł wrócić do pełni zdrowia – podkreśla dr Igor Michajłowski.

Centrum Zdrowia Lifemedica działa od poniedziałku do soboty w godz. 7-22. Rejestracja internetowa jest całodobowa. W niedalekiej przyszłości ruszy też całodobowa rejestracja telefoniczna.