Aktualności

Udało się nam już podpisać umowy z wieloma świetnymi specjalistami, którzy będą przyjmować w Life Medica. Nasi pacjenci będą mieli możliwość skorzystania z kilkudziesięciu poradni – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Tak, jak pisaliśmy przed miesiącem, podpisujemy umowy wyłącznie ze specjalistami, którzy mają niebagatelne doświadczenie kliniczne. Ważni są dla nas lekarze, praktykujący od lat i nie tylko skupiający się na publikacjach naukowych i zdobywaniu kolejnych tytułów, lecz na medycynie praktycznej. Dlatego z ogromna radością możemy podzielić się informacją, że podpisaliśmy już umowy z pierwszymi lekarzami.

– To uznani specjaliści w swoich dziedzinach, którzy są cenieni nie tylko w hermetycznym środowisku lekarskim, ale przede wszystkim zyskali uznanie licznych pacjentów, którym udzielili fachowej pomocy. Właśnie na takich ludziach nam zależy i jesteśmy dumni, że podjęliśmy współpracę z osobami, do których wszyscy możemy mieć pełne zaufanie – nie kryje radości dr n. med. Igor Michajłowski, prowadzący przychodnię Lifemedica.

Kogo ma na myśli? W Poradni Kardiologicznej dla dorosłych przyjmować będzie dr n. med. Ewa Świerblewska. Jest też z nami świetny urolog, lek. med. Michał Jung i wielu innych cenionych lekarzy. To oczywiście nie jedyni specjaliści z jakimi podpisaliśmy umowy. Lista zatrudnionych na dziś, znajduje się poniżej. Docelowo planujemy bowiem stworzyć kilkadziesiąt poradni, by chorzy mieli pewność, że wszystkie dodatkowe konsultacje wykonają w jednym miejscu i nie będą tracić czasu i nerwów na umawianie kolejnych wizyt w innych miejscach.

Jako pierwsze będą funkcjonować poradnie:

1. Poradnia dermatologiczno-wenerologiczna (dr n. med. Igor Michajłowski, dr n. med. Dorota Kozicka, dr n. med. Olivia Komorowska, dr hab n. med. Michał Sobjanek)
2. Poradnia urologiczna (lek. med. Michał Jung)
3. Poradnia otolaryngologiczna (dr n. med. Dmitry Tretiakow)
4. Poradnia chirurgii naczyniowej (dr n. med. Marcin Giaro)
5. Poradnia Kardiologiczna dorosłych (dr n. med. Ewa Świerblewska)

Lifemedica będzie też świadczyć pełen zakres badań ambulatoryjnych.

Więcej dobrych informacji już wkrótce!