Aktualności

Szanowni Państwo,

Uruchomiliśmy telemedyczne usługi lekarskie z zakresu:

 • Dermatologii i wenerologii (dr n. med. Dorota Kozicka, dr n. med. Olivia Komorowska, dr n. med. Marta Malek, dr n. med. Monika Konczalska, dr n. med. Izabela Błażewicz, dr n. med. Marta Stawczyk – Macieja, lek. med.Magdalena Roskosz-Stożkowska, dr hab. n. med. Michał Sobjanek)
 • Chirurgii i urologii dziecięcej (dr hab. n. med. Andrzej Gołębiewski)
 • Otolaryngologii (dr n. med. Dmitry Tretiakow) (UWAGA – więcej informacji poniżej)
 • Kardiologii (dr n. med. Ewa Świerblewska)
 • Hipertensjologii (dr hab. Jacek Wolf)

Ceny konsultacji:

 1. Pierwsza konsultacja  – 150 zł
 2. Konsultacja kontrolna – 100 zł
 3. Konsultacja laryngologiczna – 100 zł
 4. Przedłużenie recepty – 50 zł
FORMULARZ REJESTRACYJNY – pobierz PDF pdf FORMULARZ REJESTRACYJNY – pobierz DOC 

W celu umówienia telekonsultacji należy:

 1. Napisać do nas rejestracja@lifemedica.pl informacje na temat wizyty którą chcą Państwo zamówić oraz wypełnić formularz rejestracyjny i podesłać podpisany do nas (zdjęcie, lub skan). Uwaga: pacjenci, którzy korzystali już z naszych usług nie muszą wypełniać formularza – wystarczy podać imię, nazwisko i telefon.
 2. Otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z proponowanym terminem oraz konkretniejszymi informacjami. Po zapoznaniu się z nimi, prosimy o wykonanie przelewu zgodnie z danymi zawartymi na stronie lub w meilu.
 3. Prosimy o przesłanie krótkiego opisu problemu, aktualne badania oraz zdjęcia dobrej jakości (jeśli wymaga tego problem) na meila.
 4. Prosimy o podane danych do faktury (jeśli faktura ma być wystawiona na firmę a nie osobę prywatna, należy od razu przesłać dane firmy). Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu.
 5. W dniu wyznaczonej wizyty, lekarz dzwoni do Państwa na numer telefonu podany w korespondencji.
 6. Lekarz w razie potrzeby wystawia e-receptę czy też zwolnienie lekarskie w formie elektronicznej.
KLAUZULA INFORMACYJNA – pobierz pdf

Ważne: Prosimy o nie wpłacanie pieniędzy PRZED kontaktem z nami. Z racji na specyfikę telekonsultacji, lekarz musi określić czy w Państwa problemie telekonsultacja będzie pomocna.

nr konta bankowego:

Lifecc sp. z o.o. sp. k.
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3,
80-210 Gdańsk
SANTANDER
03 1090 1098 0000 0001 4248 5052

Konsultacje laryngologiczne:

UWAGA!!!: Konsultacje odbywają się w trakcie rozmowy telefonicznej, więc proszę zdawać sobie sprawę, że nie jestem w stanie Pacjenta osłuchać, zbadać gardło, nos i uszy.

Jedyne, co mogę dla Państwa zrobić, to na podstawie wywiadu próbować ustalić rozpoznanie. Jeżeli chodzi o infekcje dróg oddechowych, spróbować określić czy infekcja jest bardziej bakteryjna, czy wirusowa. Mogę doradzić jak dalej postępować. Mogę zalecić leczenie, przepisać leki i wystawić e-receptę, wystawić przez Internet zwolnienie lekarskie.

Jeżeli po zastosowanym leczeniu w ciągu 2-3 dni nie następuje poprawa, albo stan szybko się pogarsza, to niestety nadal nie będę w stanie Państwa zbadać w gabinecie osobiście
(Dlaczego? A) Bo pracuję w szpitalu. Stykam się z wieloma pacjentami. Może jestem zakażony, ale nie mam jeszcze objawów. B) Może ktoś z Państwa jest zakażony i w tej sytuacji narażam innych pacjentów).

Co robić jeżeli nie następuje poprawa?

W takich sytuacjach możecie Państwo:

 1. Zapisać się do mnie na telefoniczną poradę kontrolną lub
 2. Wykonać telefon do sanepidu bądź na pogotowie, gdzie uzyskacie Państwo informacje aktualne, gdzie można się udać celem dalszej diagnostyki i leczenia.

Jeżeli ktoś wymaga skierowania do szpitala, to kieruje do zwykłego szpitala z dopiskiem: „Nie ma cech infekcji”, a w szpitalu to jeszcze weryfikują.

UWAGA: Uruchomiliśmy konsultacje telemedyczne - szczegóły