Aktualności

Czytelniku Trojmiasto.pl, witaj na stronie Centrum Zdrowia Lifemedica

Jeśli zależy Ci na dobrym zdrowiu, to nie mogłeś lepiej trafić. Lifemedica to zespół specjalistycznych klinik, w którym przyjmują wyłącznie doświadczeni lekarze. Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie sprawi, że szybko uporasz się z dolegliwościami, a umiejętności i zaangażowanie naszego personelu z pewnością w tym pomogą.

W Centrum Zdrowia Lifemedica przyjmują najwyżej oceniani w Trójmieście lekarze. W całodobowej rejestracji umówisz się na wizytę u endokrynologa, ginekologa czy chirurga. Twoim dzieciom pomoże pediatra, nefrolog, ortopeda dziecięcy czy dziecięcy neurolog. Jeśli zależy Ci na poprawie wyglądu, warto odwiedzić dietetyka. Gdy zmagasz się z problemami wieńcowymi, z pewnością należy umówić się na wizytę u doświadczonego kardiologa czy konsultację z chirurgiem naczyniowym.

Zobacz listę lekarzy u nas pracujących oraz ich grafik.

Do pacjentów podchodzimy po partnersku, dzieląc się z nimi naszą wiedzą, ale zdajemy sobie sprawę także z tego, jak ważny jest Wasz czas. Dlatego w jednym budynku mamy zarówno przychodnię, jak i najwyższej klasy laboratorium analityczne oraz aptekę. Sale zabiegowe wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, więc także na miejscu możemy wykonać zabiegi.

Dzięki najnowszym osiągnięciom technicznym oraz wysokiej specjalizacji naszych lekarzy, zabiegi są jak najmniej inwazyjne. Nie tylko skraca to ich czas oraz ogranicza związane z tym niedogodności, ale przekłada się też na znacznie szybszy powrót do zdrowia. Klinikę można opuścić już tego samego dnia.

Zadzwoń i umów się na wizytę:

Lifemedica
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3 (budynek Polon Park)

80-210 Gdańsk

telefon: 58 342-22-71, 794-795-738, 794-795-792