Aktualności

Z radością informujemy, że dr n. med. Igor Michajłowski, prowadzący Centrum Zdrowia Lifemedica, został wybrany Osobowością Roku 2015 w Gdańsku. W głosowaniu brali udział Czytelnicy Dziennika Bałtyckiego oraz portalu naszemiasto.pl. Dr Michajłowski zwyciężył w kategorii biznes.

– To z pewnością nie jest fałszywa skromność: dla mnie to kompletne zaskoczenie. Ale także ogromna radość, bo jestem przekonany, że swoje glosy oddali na mnie przede wszystkim zadowoleni pacjenci. Zawsze będę powtarzał, że jestem przede wszystkim lekarzem, a nie biznesmenem i na działalności lekarskiej nadal będę się skupiał. To jednak bardzo miłe wyróżnienie, motywującej do dalszej pracy i rozwoju – mówi dr Igor Michajłowski.

Uroczysta gala wręczenia nagród dla Osobowości Roku odbyła się w ostatni piątek w gdańskim Dworze Artusa. W innych kategoriach zwyciężyli m.in. dyrektor Portu Gdynia Janusz Jarosiński czy dyrektor ZOO w Gdańsku Michał Targowski.

– Zaangażowanie naszych Czytelników w ten plebiscyt było niesamowite. Życzę wam, aby te statuetki były certyfikatem waszej aktywności i dodawały wam siły w waszych działaniach – gratulował laureatom Tomasz Niski, prezes Polska Press oddział w Gdańsku, wydawcy Dziennika Bałtyckiego.

To kolejny sukces naszego lekarza w ostatnich miesiącach. Wcześniej zdobył też nominację do zaszczytnego tytułu „Lekarz Roku 2015”, organizowanego przez Gazetę Wyborczą Trójmiasto.