Aktualności

Nie ustajemy w poszukiwaniu najlepszych lekarzy specjalistów, którzy swym doświadczeniem i wiedzą mogą pomóc naszym pacjentom. W ostatnich tygodniach udało się nam zatrudnić dr n. med. Andrzeja Gołębiewskiego.

Posiada on specjalizacje z zakresu chirurgii dziecięcej oraz urologii dziecięcej. To uznany ekspert w tym zakresie. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgi Dziecięcej, Polskiego Towarzystwa Urologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Urologicznego. W praktyce lekarskiej zajmuje się przede wszystkim leczeniem problemów urologicznych u dzieci: nietrzymanie moczu, żylaki powrózka nasiennego, wnętrostwo oraz stulejka, a także chorób i schorzeń chirurgii dziecięcej – chirurgia zmian skórnych w znieczuleniu miejscowym oraz leczenie zaparć u dzieci. Wykonuje też zabiegi laparoskopowe.

Zatrudnienie Andrzeja Gołębiewskiego to kolejny krok w zapewnieniu przez Centrum Zdrowia Lifemedica kompleksowej opieki medycznej dzieciom w zakresie wszystkich schorzeń i chorób, które przytrafiają się najmłodszym pacjentom.

Pełną listę lekarzy Lifemedica i ich specjalizacje znajdziecie TUTAJ.