Nasi lekarze

Marcin Giaro - chirurg naczyniowy

Doktor nauk medycznych Marcin Giaro jest specjalistą chirurgii ogólnej, angiologii oraz chirurgii naczyniowej. Od wielu lat z powodzeniem kontynuuje karierą naukową i zawodową. Jest członkiem renomowanych towarzystw, m.in. Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Angiologicznego czy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

W 2008 roku uzyskał pierwszą specjalizację z chirurgii ogólnej, ale kształcił się dalej, by trzy lata później zostać także specjalistą angiologii. Po kolejnych trzech latach uzyskał specjalizację z chirurgii naczyniowej, a rok później obronił doktorat..

Cały czas poszerza również swoją wiedzę, regularnie uczestnicząc w międzynarodowych i krajowych konferencjach, sympozjach oraz specjalistycznych szkoleniach.

Dzięki temu z powodzeniem może leczyć pacjentów, prezentując – tak ważne w Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku – holistyczne i indywidualne podejście do każdej osoby. Zajmuje się przede wszystkim skutecznymi, mało-inwazyjnymi metodami leczenia żylaków kończyn dolnych m. in: laserowym zamknięciem żylaków.

  • Polskie Towarzystwo Flebologiczne
  • Polskie Towarzystwo Angiologiczne
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej